Umývanie okien domácností a firiem Prievidza 

A SERVIS LIPKA je upratovacia spoločnosť, ktorá v oblasti umývania okien pôsobí už dlhoročne a počas svojho pôsobenia si vybudovala širokú klientelu a veľa spokojných zákazníkov, pre ktorých realizujeme umývanie okien domácností, bytov, firiem Prievidza.
Disponujeme kvalitnými a kvalifikovanými zamestnancami, ktorí pre Vás zabezpečia pri
umývanie okien pre byt, dom domácnosť, kanceláriu, firmu Prievidza, kvalitnú prácu, ktorej výsledkom budú dokonale čisté okná.
Kvalitné nástroje a pomôcky, ktoré používame na umývanie okien v bytoch, súkromných domoch, domácností, kancelárií a miesta kde sídli firma Prievidza sú zárukou, že dokážeme zabezpečiť prácu bez poškodenia povrchov okien, výkladov a iných presklených plôch.
Používame špeciálne korundové žiletky, ktorých priemer je minimálne 10 cm, aby sme dokázali odstrániť ochranné fólie Prievidza, odstrániť a vyčistiť reklamné či nedovolené polepy Prievidza bez poškodenia presklených plôch.
V mnohých obchodných centrách sa nachádzajú prevádzky, ktoré majú svoje výlohy poznamenané neestetickými škrabancami a ryhami. Tie boli spôsobené neodbornou činnosťou a nevhodne zvolenými nástrojmi akými sú nože, stierky alebo oceľové špachtle. Ryhy a škrabance sú viditeľné hlavne pri bližšom pohľade smerom k reflektorom, ktorými sú tieto výlohy osvetlené.
Vďaka postupu, ktorý sme mali počas svojho dlhoročného pôsobenia rozvíjať, dokážeme pri umývanie okien kancelárií, obchodov, prevádzok, firiem, domácností, bytov a domov v Prievidza zabezpečiť, aby pri našej práci nedochádzalo k poškodzovaniu majetku zákazníka a aby znečistená voda od umývania okien nepoškodila podlahu alebo maľbu.
Podľa potrieb zákazníkov vykonávame aj denné a pravidelné upratovania vo firme Prievidza a v domácnostiach. Zaistíme taktiež upratovanie po stavbe Prievidza, upratovanie po rekonštrukcii Prievidza, strojové, upratovanie po maľovaní a maliaroch Prievidza a generálne čistenie podláh Prievidza, voskovanie fluatácia podláh Prievidza a strojové čistenie a tepovanie kobercov Prievidza. Na strojové čistenie a tepovanie kobercov Prievidza je využívaná špecializovaná metóda, ktorú realizujeme s veľmi dobrými výsledkami.
Odstrániť a vyčistiť grafiti Prievidza nepredstavuje pre našu spoločnosť problém. Taktiež zabezpečujeme pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, kancelárií a firiem Prievidza. Vzhľadom na požiadavky a potreby zákazníka a jeho časový plán realizujeme denné a pravidelné upratovanie bytu, domácnosti, kancelárie Prievidza, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.
Okrem uvedených činností vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie a banery zo skla a podkladov Prievidza. Pre svojich zákazníkov vieme odstrániť a vyčistiť grafiti Prievidza. Prvým krokom je nanesenie špeciálneho nástreku na odstránenie grafitu a následne aplikujeme AGO/ antigraffitovú ochranu, antigrafitový nástrek Prievidza /. Zabezpečíme pre Vás aj následný servis a robíme odstránenie a vyčistenie graffiti Prievidza – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Prievidza.

Pre viac informácii kliknite SEM.