Umývanie okien domu, domácnosti Prievidza 

Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA počas svojej existencie nadobudla veľké množstvo zákazníkov v Českej a Slovenskej republike, v Rakúsku a Nemecku, pre ktorých zabezpečujeme kvalitné umývanie a čistenie okien.

Vypracovali sme efektívny postup pre umývanie a čistenie okien pre domy, byty, domácnosti, obchody, prevádzky, kancelárie, firmy Prievidza, takže vieme zabezpečiť, že výsledkom našej práce sú kvalitne umyté okná bez viditeľných ťahov a kruhov.

Osvedčený postup, ktorý pre umývanie okien Prievidza umývanie okien Prievidza používame je nasledovný. Najskôr Vyčistíme a umyjeme okenný rám a parapetu a následne vo vysokej kvalite vyčistíme všetky presklenné plochy saponátovým roztokom. Tento roztok je špeciálne určený na odmastenie a vyčistenie presklenných plôch. Na rozotretie roztoku používame čistý rozmývač a následne nanesený roztok zotrieme pomocou stierky s kvalitnou gumou. Po preschnutí okien, ich povrch vyleštíme suchou bavlnenou plienkou. Na vyleštenie presklenných plôch nepoužívame žiadne leštiace prostriedky. Tieto prostriedky totižto zanechávajú na povrchu presklenných plôch ťahy a kruhy, ktoré hlavne s odstupom času pôsobia nevzhľadným dojmom. Naopak, v prípade, že nepoužijeme takéto prostriedky pri umývanie a čistenie okien pre dom, byt, domácnosť, obchod, prevádzku, kanceláriu, firmu Prievidza, sú okná dlhodobo čisté a bez prípadných ťahov a kruhov.

Disponujeme vybavením ako je horolezecká a speleologická technika, hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny, takže nie je pre nás problémom zabezpečiť umývanie a čistenie okien v dome, byte, domácnosti, obchode, prevádzke, kancelárii, firme v Prievidza na zle prístupných miestach a vo výškach.

Na fasádach budov na rôznych povrchoch vieme odstrániť a vyčistiť grafiti Prievidza. Prvým krokom je nástrek, ktorý je potrebný na odstránenie grafitu a následne aplikujeme AGO/anitigrafitovú ochranu, antigrafitový nástrek Prievidza /. Samozrejme, zabezpečujeme aj následný servis a robíme aj odstránenie a vyčistenie graffiti Prievidza na nami ošetrených plochách v prípade, že na fasáde objektu sa objaví nový graffit. Je treba podotknúť, že na nami ošetrených plochách PRACUJEME TAKMER ZDARMA. Postup, ktorý aplikujeme v oblasti ochrany antigrafitového systému Prievidza – budova bez grafitu a grafitového znečistenia Prievidza je vďaka dlhoročnej praxi prepracovaný a môžeme tak, zaručiť jeho pozitívny výsledok.

Pre zákazníkov ponúkame aj hĺbkové strojové čistenie a tepovanie kobercov v dome, byte, domácnosti, prevádzke, obchode, firme a kancelárii Prievidza, upratovanie po maľovaní a maliaroch Prievidza, upratovanie po stavbe Prievidza, upratovanie po remeselníkoch Prievidza, upratovanie po rekonštrukcii Prievidza, strojové a generálne čistenie podláh Prievidza, voskovanie a fluatácia podláh Prievidza. Ďalej vieme dať dolu, strhnúť polepy, ochranné fólie, reklamné akcie, banery zo skla a podkladov Prievidza.

V ponuke našich služieb máme aj pravidelné a denné upratovanie bytu, domu, domácností, rezidencií, víl, firiem a kancelárií Prievidza a umývanie okien Prievidza.

Pre viac informácii kliknite SEM.