LSG hl.

LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Ak sa stretávate s problémom výskytu plesní, baktérií, rias, húb, kvasiniek a rias na Vašich stenách z vonkajšej strany, alebo aj z vnútornej strany, najspoľahlivejším riešením je mimoriadne účinný náter proti plesniam LSG, ktorý Vás tohto problému zbaví definitívne. Náter proti plesniam LSG Vám dokážeme aplikovať na akýkoľvek podklad – napr. na omietky, farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a iné materiály.

Pred aplikáciou náteru LSG

Pred aplikáciou náteru LSG

 

Princip fungovania náteru LSG

Ekologický antimikrobiálny náter proti plesniam LSG pre trvalú ochranu materiálov a konštrukcií proti plesniam, baktériám, hubám, kvasinkám a riasam, sa zakladá na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Aj minimálne krátky kontakt bunkovej steny s povrchom, ktorý je ošetrený LSG, spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej pretrhnutie. Povrchy, ktoré sú ošetrené náterom LSG sú dôkladne chránené od napadnutia plesňou, baktérií húb a kvasiniek. Náter sa 100% spoľahlivosťou ochráni steny budov po dobu 4 až 6 rokov a v ďalšej obmedzenej miere bude chrániť proti plesniam cca do 10 rokov. Výrobca garantuje záruku 2 roky.

Po aplikácii náteru LSG

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Naša firma A SERVIS LIPKA s.r.o. používa najefektívnejší postup v odstránení plesní a sporov. Postup aplikácie náteru je nasledovný: tlakovým prístrojom očistíme všetky existujúce prírodné machy, riasy, plesne a prírodné výkvety s aktívnou, dezinfekčne čistiace zložkou obsahujúcu chlórové častice. Táto chémia spoľahlivo vyčistí, odstráni a vydezinfikuje fasádu. Fasádu je potreba očistiť v celej ploche, pretože na dezinfekciu tejto fasády a aplikáciu ochranného náteru je potrebné ju perfektne vyčistiť, aby sa už neopakoval výskyt organických nečistôt. Potom, čo fasádu vyčistíme, odporúčame nechať vyschnúť a vyhodnotiť stav vyčistenej a vydezinfikovanej fasády. Po dohode so zákazníkom vyberieme odtieň maľby a vykonáme náter dvoma vrstvami farby od firmy Weber, podľa schváleného odtieňa. Následne nanesieme na tieto fasády priemyselný polymér, náter LSG. Týmto náterom dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených rias a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu, ktorého princíp je laboratórne aj prakticky overený a je účinný proti plesniam, baktériám, hubám a kvasinkám. Náter lze aplikovať na vápenno-cementové omietky, betóny, keramické obklady, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby a iné. LSG je vhodný pre použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch a je vyvinutý špeciálne aj pre aplikácie v potravinárskych a zdravotníckych prevádzkach.

A SERVIS LIPKA s.r.o. poskytuje ďalšie služby:

Naša firma ponúka služby v oblasti upratovania ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Sme špecialisti na hĺbkové čistenie a strojové tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, ďalej vykonávame umývanie, čistenie, leštenie okien, na okná nanášame nanoimpregnaáiu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá sa odporúča aplikovať na sklenené výplne so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode so zákazníkmi čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, vykonávame drobné opravy fasád, nátery fasád a tiež čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Služby, ktoré naša medzinárodná firma realizuje, je schopná vykonať pre zákazníkov nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.