odstranenie graffity

V Českej republike realizuje firma A SERVIS LIPKA ako jediná, komplexný servis na odstránenie graffitov, kvalitní antigraffitovou ochranu a servis odstránenie graffiti z našich AGO. Tyto služby prevádza nielen v ČR, ale aj na Slovensku a nove aj v Rakúsku. Poskytujeme služby čistenia grafitov, odstraňovania grafitov, antigraffitových náterov, ochrany proti grafitovému znečisteniu, anti graffitových nástrekov, kvalitnej antigrafitovej ochrany a rýchlemu a včasnému odstraňovaniu aj najmenšieho graffitového znečistenia hneď, strhnutia a odstránenia plagátov a nedovolených polepov, ochrany a účinnej obrany proti sprejerom, stop sprejom, stop nedovolených graffitov účinnou prevenciou.

Kvalitné odstránenie graffitov

Pri odstránenie graffitov z neošetrených povrchov antigraffitovým náterom alebo nástrekom je potrebné zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Postupuje sa tak, že graffity sa zoslabia čo najviac a pretrú sa danou fasádnou farbou. Zamaľovať graffity hneď a neodstraňovať ich, neprináša dobrý výsledok. Graffity väčšinou prestupujú a je vidieť ich pôvodné kontúry. U fasád a štruktúrovaných omietok treba počítať s tým, že pri odstránenie graffitov z neošetrených povrchov môžeme odstrániť aj farbu z fasády. Prevenciou pred vandalizmom tohto typu je nechať si naniesť na povrch antigraffitovú ochranu, ktorá zaistí následné odstránenie graffitov so 100% výsledkom.

odstranenie graffity

 

Antigrafitový náter

Anti grafitový náter je možné aplikovať vo viacerých vrstvách na rôzne typy povrchov a plastov. AGO sa nenanáša na sklo, priehľadný polykarbonát a leštené kovy. Antigrafitové nátery možno aplikovať na plochy pri vonkajšej teplote nad 10 °C. Na hladké plochy väčšinou aplikujeme 3 vrstvy AGO a pri pórovitých fasádach je nutné naniesť 6-12 vrstiev AGO. Antigraffitovú ochranu je možné naniesť aj na marmolit, na ktorý sa aplikuje 3 – 5 vrstiev v cene do 23,00 €/m². Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ako jediná na Slovensku garantuje funkčnosť antigraffitovej ochrany za najnižšiu cenu za m² Povrchy s AGO možno vždy ošetriť so 100% výsledkom odstránenia graffitov. Ako jediní sme schopní zabezpečiť servisné práce po aplikácii AGO, to znamená, ak je Váš majetok poškodený po nanesení ochrany Bellinzoni vykonáme servis a graffity odstránime. Pretože bola ochrana vplyvom odstránenia porušená, potom je na mieste vykonať jednorazový náter cca 5,00 €/m² a tým je AGO opäť plne funkčná. Takto vykonaná práca je bezkonkurenčná a AGO tak vydrží 4 až 6 rokov.

Tento postup je ekonomicky veľmi prijateľný a konkuruje permanentným náterom. Túto službu ponúkame v SR najlacnejšie a sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, no už aj v Rakúsku odstrániť graffity do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Táto podmienka servisného čistenia a odstraňovania pre našich zákazníkov je zakotvená v zmluve o dielo. Náš postup je nasledovný: ak sa objaví na fasáde graffit, tak ho odstránime a na mieste kde sme odstránili graffit, nanesieme vždy ZADARMO novú vrstvu AGO, keďže bol oslabený našou odstraňovacou činnosťou. Tento náš postup je ekonomicky veľmi prijateľný a konkuruje permanentným náterom, ktoré sa pohybujú od 23,00 €/m².

odstranenie graffity

 

Ďalšie ponúkané služby firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj radu iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie podláh a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je zvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu Pieskovačku W 1-40 a abrazivo t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffitov. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom SR. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.