vyskove prace

Ponúkame komplexné služby širokého spektra, zabezpečujeme pre našich zákazníkov aj umývanie a čistenie vo forme výškových prác. Ponúkame nielen klasické umývanie okien a kovových konštrukcií vo výškach, ale aj čistenie fasád vysokých budov. Na ľahko prístupné a nižšie položené miesta používame teleskopické tyče (až 9m), výškové práce vykonávame pomocou rebríkov, vysokozdvižných plošín, či horolezeckej techniky. Snažíme sa voliť vždy to najrýchlejšie a najekonomickejšie riešenie. Sme schopní udržiavať Vaše presklené plochy aj vo výškach a to pomocou certifikovaných horolezcov odborne vyškolených podľa platnej vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci na pracovisku s nebezpečenstvom pádu z výšky alebo do voľnej hĺbky. Tiež majú s výškovými prácami mnohoročné skúsenosti a pri práci vždy starostlivo dbajú na zásady bezpečnosti. Náš tím horolezcov používa typizované body, vie sa zlaňovať a tiež sú schopní odinštalovať a dať späť zábrany proti holubom.

Pri umývaní okien na vysokých a neprístupných miestach odporúčame zákazníkom aplikovať na sklenené výplne nanoimpregnáciu – technológiu GlasProtect. Samočistiaca hydrofóbna impregnácia – nanoimpregnácia je ochrana skla pred nepriaznivými a škodlivými vplyvmi UV žiarenia – tiež zabráni nečistotám od hmyzu a hrdze. Špeciálna nanovrstva chráni Vaše sklá a predlžuje im životnosť. Aplikuje sa po dokonalom očistení sklenených plôch. Potom, čo je nanovrstva nanesená na presklené plochy, stačí umyť okná len čistou vodou bez použitia saponátu a okná budú čisté a bez šmúh. Táto technológia vydrží na sklách po dobu 5-tich rokov. Výškové umývanie okien, fasád, konštrukcií sme schopní zabezpečiť po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku.

vyskove prace

Čistenie a natieranie fasád vo výške

Vykonávame čistenie omietok, fasád a plášte budov, tmelíme a realizujeme aj drobné opravy fasád a omietok. Na maľby a na opravy fasádach používame kvalitné fasádne farby firmy Weber, ktorá ponúka širokú paletu farebných odtieňov spĺňajúcich nielen moderné technické, ale aj aktuálne architektonické požiadavky. Aplikujeme penetrácie a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a zjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailne čistíme fasády z ušľachtilých prírodných materiálov, umelého kameňa a obkladov špeciálnou chémiou po celom území Slovenskej republiky. Váš dom alebo iný objekt kompletne zbavíme ktoréhokoľvek znečistenia na stenách ako napríklad graffiti, škvrny od farieb, organická nečistota, atď. V odstraňovaní graffiti máme mnohoročné skúsenosti a naša technológia má 100% úspešnosť. Viac o odstraňovaní graffiti sa dozviete v sekcii na našich webových stránkach.

Pri bežnom znečistení, fasády umývame vo výške ručne v cene od 1,50 €/m², na fasády silne znečistené používame vysokotlakovú pištoľ za použitia aktívnej čistiacej zložky Flamil super 3 VO VÝŠKE od 3 €/m². Ak sa objavia škvrny, ktoré nejdú odstrániť žiadnou technológiou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby VO VÝŠKE od 9 €/m². Navštívte naše webové stránky a v sekcii antigraffiti, nájdete viac informácií o ochrane fasád a prevencii pred graffiti. Ak sa na Vašom objekte často vyskytujú graffiti a alebo iné druhy znečistenia, najvhodnejším riešením je antigraffitová ochrana, ktorá spoľahlivo ochráni Vašu fasádu.

výšky 2

 

Čistenie fasád zo zeme

Čistenie, tryskanie a umývanie fasád, múrov budov, priečelí a portálov, átrií, priemyselných hál, sendvičových plášťov, plechových stien a opláštení, betónových stien, presklených stien, polykarbonátových stien, luxferových a copilit stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií. Čistenie vykonávame umývaním, tlakovým umývaním, tlakovým umývaním s aktívnou čistiacou zložkou, tlakovým umývaním sódou – systémom zásobníka ARMEX. Čistenie tiež vykonávame pieskovaním interiérov a exteriérov budov, krovov, stropov, všetkého zašlého, fasád a plášťov budov. Vykonávame pieskovanie granitom, pieskovanie ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovanie špeciálnou pieskovačkou W/125 s riaditeľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Čistenie a umývanie fasád, okien, presklených plôch vo výškach, vykonávame pomocou hydraulických ramien pojazdných montážnych plošín, alebo horolezeckej a zlaňovacej techniky, práce vo výškach.

vyskove prace

Z oblasti odstraňovania graffiti, čistenia fasád a súvisiacich služieb máme skúsenosti, že napríklad prí odstránení graffiti z povrchu neošetreného ochranným náterom je 60-90% úspešnosť. Pre maximálnu spokojnosť zákazníkov ponúkame alternatívne riešenie v podobe náteru fasádnou farbou. Pri čiastočnom natieraní fasády, napríklad zatieraní tieňa po odstraňovaní graffiti musíte brať do úvahy znečistenie zvyšnej časti objektu – vždy to bude vidieť. S použitím kvalitnej farby firmy Weber sme schopní zabezpečiť 90% zhodu farby náteru s existujúcou farbou fasády a natretie akokoľvek veľkých plôch, aj vo výškach. Pri nátere je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je dohodnuté inak).

Postavebné upratovanie

Naša firma realizuje aj väčšinu druhov postavebného upratovania. Priestory zbavíme prachu po remeselníkoch a nečistôt po maľovaní, dôkladne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy, nakoniec hĺbkovo vyčistíme, prípadne aj navoskujeme podlahu. V týchto činnostiach má náš tím kvalitné skúsenosti najmä z nákupných centier, kde našim klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením nového podniku. Firma A SERVIS LIPKA disponuje dostatočným počtom kvalifikovaných pracovníkov, preto pre nás nie je problém zabezpečiť rýchly upratovanie akokoľvek rozsiahlych priestorov kdekoľvek na území Čiech a Slovenska.

uklid

 

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Vykonávame tepovanie a strojové čistenie kobercov, strojové čistenie podláh, voskovanie podláh, ručné tepovanie čalúneného nábytku, sedacích súprav, matracov, postelí, umývanie a čistenie okien a výkladov. Ďalej skleníkov, zimných záhrad, presklených budov a domov, parkovacích domov, obchodných centier, výkladov prevádzok obchodných centier a výdajov v uliciach mesta, vitrín, presklených schodísk, svetlíkov, luxferov, copilit, polykarbonátov, sklenených prístreškov, sklenených a presklených stien budov a prevádzok, opaxitových obkladov, log, pútačov, sklenených portálov, vývesných štítov, sklenených podkladov log, presklených a sklenených výťahov a zdvíhadiel, sklenených a presklených zábradlí, zábran a plotov, sklenených a presklených stropov a podláh, epoxidových podláh – stierok, zrkadiel a zrkadlových stien, mreží a roliet, hladkých stien, sklenených svetiel a lustrov, všetkých rozvodov vody, klimatizácie, elektriny, plynu, odpadov nad predajnou plochou. Zvesenie, strhnutie a odstránenie z výkladov, okien a sklenených tabúľ všetkých polepov, lepidiel, silikónov, farieb po prestavbách a rekonštrukciách predajní a prevádzok v obchodných centrách a na uliciach miest. Strhnutie a odstránenie z výkladov, okien a sklenených tabúľ fólií, ochranných fólií, samolepiek, bannerov, reklamných polepov a polepov akcií. Umývanie a čistenie okien v domácnosti, vo firme, v obchode, prevádzkarni, v byte, na dome a v rodinnom dome. Umývanie a čistenie plastových okien, kastlových okien, balkónových okien, ventilačiek, strešných okien, neotvárateľných okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií, garážových brán. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov. Jednorazové umývanie a čistenie okien a výkladov. Nárazové umývanie okien, výkladov, log, pútačov, vývesných štítov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok obchodných centier. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.cz/ alebo nás priamo kontaktujte.